Відгодівля свиней – купить обладнання для свинарства :: Техна, Україна - Оборудование для свиноводства :: Оборудования для животноводства, выращивания свиней – комплекс оборудования по ценам производителя :: Техна
Етапи відгодівлі свиней
Відгодівля свиней  є основним і заключним етапом промислового свинарства. Цей процес поліляють на три типи:
  • сальну;
  • беконну;
  • інтенсивну м’ясну відгодівлю.

Сучасні технології відгодівлі свиней

Звісно, кожен вид має свою специфіку:зокрема мета сальної відгодівлі свиней – це отримання якісного сала і внутрішнього жиру за найкоротші проміжки часу (у середньому за 3 місяці); беконна відгодівля є різновидом інтенсивної м’ясної і сприяє виробництву великої кількості продукції.

Типи кормів для відгодовлі свиней

Для кожного виду відгодовування свиней застосовують різні типи кормів. Вони можуть бути рідкими та сухими. У першому випадку використовуються відходи хлібобулочних виробів, молочної і цукрової промисловості, у другому – різноманітні комбіновані суміші.
Сальна відгодівля свиней передбачає застосування в раціоні тварин картоплі та кукурудзи упереміш із зеленими кормами. Для беконного відгодовування цілком підходить макуха, бобове сіно, ячмінь, горох та просо,  для інтенсивної м’ясної відгодівлі свиней – грубі й сковиті корми. А щоби підвищити продуктивність праці на комплексі і збільшити його рентабельність рекомендується викоритовувати спеціальне обладнання для утримання свиней, яке можна придбати на сайті "ТЕХНА".

Обладнання для відгодовлі свиней від компанії  "ТЕХНА"

Компанія "ТЕХНА" пропонує Вам якісні прилади для відгодовлі свиней. Наш конструкторський відділ приділяє особливу увагу простоті установки та експлуатації своєї продукції. Годівниці виробництва "ТЕХНА"відповідають усім нормам гігієни, а бункери для зберігання кормів стійкі до впливу факторів зовнішнього середовища. Ми оснащуємо підлогу станків для утримання свиней спеціальним покриттям, яке зменшує ковзання тварин, тим самим зводячи до мінімуму отримання ними травм. До того ж, підлога має спеціальні щілини, які полегшують очищення обладнання. Саме тому поголів’я буде надійно захищеним від можливих інфекцій.
На сайті компанії «ТЕХНА» Ви зможете замовити механізоване (ручне управління оператором) або автоматизоване обладнання для відгодівлі свиней, яке значно покращить цей процес.
« Машини для тваринництва Особенности современных технологий свиноводства »
Новости
02 Апрель 2015
В специализированных хозяйствах принято выделять экстенсивную и интенсивную систему содержания свиней. Первая ...
02 Апрель 2015
Оснащення машинно-технологічними засобами будь-якої із галузей тваринництва сприяє ефективності праці на окремо...
02 Апрель 2015
Відгодівля свиней  є основним і заключним етапом промислового свинарства. Цей процес поліляють на три типи:...

«архив новостей»
Выставки
   ООО «ПО ТЕХНА» активно принимает участие в выставочных мероприятиях, конференциях и...
3kol_01.gif
oborud.jpg
Заявка расчета стоимости
3kol_03.gif
3kol_01.gif
Консультация
Задать вопрос
3kol_03.gif
Наш фотоальбом

Оборудование для содержания и выращивание свиней: клетки, кормушки поилки.
Купить у производителя по выгодной цене с доставкой по всей Украине, а так же странам СНГ.
Карта сайта